Pracownik produkcji - Łódź - PRACA OD ZARAZ!

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 12 Kwiecień, 2018  15:18
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Inter Kadra

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
PRACOWNIK/-CA PRODUKCJI
Numer referencyjny: PP/0118/LOD

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Obowiązki na tym stanowisku:
o Praca przy linii produkcyjnej ,
o Montaż sprzętów AGD , montaż za pomocą wkrętarek podzespołów do sprzętu AGD, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie podzespołów,
o Kontrola jakości .

Nasze oczekiwania:
o Gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
o Dyspozycyjność do pracy na w systemie 3 zmian,
o Motywacja do pracy i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków,
o Zdolności manualne.

Oferujemy:
o Praca w systemie 3-zmianowym,
o Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
o Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
o Darmowy dojazd autobusami pracowniczymi (Ozorków, Grabów, Łęczyca, Zgierz, Żychlin, Dobrzelin, Bedlno, Młogoszyn, Piątek, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Koluszki, Brzeziny).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Messengera lub na adres @ z dopiskiem "Pracownik produkcji". Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Zduńska Wola
Marta
Na Lento.pl od 12 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń